2017 m. vasario 7 d., antradienis

#Naruto anime: veikėjų TOP 5

Internete pilna vaizdo įrašų, kuriuose žmonės dalinasi savo topų sąrašais, pvz., filmų, dainų, anime. Kiek daug sąrašų, kuriuose pateikiami Naruto veikėjai pagal tam tikrus filtrus, pvz., jėga, grožis ir t.t. Šiandien pasidalinsiu savo mėgstamiausių Naruto anime veikėjų sąrašu. TOP 5. Tikiuosi, kad čia užklys koks nesveikas Naruto fanas ir su juo galėsiu diskutuoti apie šį nerealų anime...

1. Sakura Haruno

Buvau šoko būsenoje, kai sužinojau, kad ši veikėja yra bene nuožmiausiai puolama heiterių. Nesuprantu už ką ši veikėja yra taip "talžoma". Viename sąraše, kuriame yra fiksuojami blogiausi Naruto veikėjai, Sakura užima "garbingąją" 3 vietą(!). Argumentas: nepakenčiamas Sakuros charakteris. Nežinau kaip kitiems, bet man patiko dvilypė Harunos asmenybė, man patiko, kai ji "pjovėsi" su Ino dėl Saskės. Daugeliui užkliūna tai, kad Sakura daug verkia, zyzia ir yra silpna... Tačiau Viesulo kronikose, manyčiau, įvyksta kelios šios personažės transformacijos. Ji sustiprėja ir ilgainiui pranoksta savo mokytoją Tsunade; jau nebeslepiasi už savo komandos draugų, Saskės ir Naruto. O 10-jame Naruto filme, Sakura apskritai tampa tokia supratinga, miela, taktiška, mažiau emocinga ir daugiau mąstanti, kantri. Taip pat neverta pamiršti koks yra didelis šios veikėjos indelis kaip nindzės medikės... Tad, gerb. heiteriai, įjungiam protą ir išjungiam emocijas.

2. Gaara of the Sand

Apie šį veikėją esu rašęs: "Man patiko, kad šis veikėjas net ekstremaliomis situacijomis išlieka šaltakraujis. Jis taip pat sugeba puikiai analizuoti ir suprasti reiškinio esmę. Be to, mane sužavėjo Gaaros valdomas įrankis - smėlis įkrautas čiakra". Čia dar ne viskas. Įspūdį paliko ir neįprasta Gaaros išvaizda - raudoni plaukai, juodi ratilai ir tatoo kaktoje, kuri reiškia "meilė", o tiksliau - "demonas, kuris myli tik pats save". Naruto anime fanams patinka Gaaros istorija. Aš nesu išimtis. Gaara vaikystėje buvo paverstas žudymo įrankiu. Dėl to žmonės jo bijojo... Tačiau Gaara nuoširdžiai dirbdamas savo kaimelio naudai, pelnė gyventojų pagarbą ir pasitikėjimą.

3. Konan

Kaip galima nemylėti melancholiškosios Konan? Ši personažė pelnė mano simpatijas dėl valdomos technikos - origami. Įkrauti čiakra popieriaus lapai gali būti ne tik naudojami kaip ginklas, bet ir kaip gynybinis barjeras. Konan kartais buvo vadinama Dievo Angelu dėl savo popieriniu sparnų. Be viso to, ji užburia savo charakterio bruožais. Atrodo, kad angeliškos išvaizdos veikėja yra it nepajudinamas ledkalnis. Tačiau giliai širdyje, Konan užmigdė mielą, jausmingą mergaitę. Tokia Konan transformacija įvyko dėl tragiškų aplinkybių - tėvai žuvo per karą, o ji liko našlaite. Vėliau dar mylimo draugo praradimas... Dažnai vyksta diskusijos ar Konan buvo stipri nindzė, ar galima ją talpinti į stipriausiųjų Naruto veikėjų topus. Mano nuomone, ji tikrai verta būti įtraukta. Jos kova su Tobiu buvo kvapą gniaužianti.

4. Tsunade
Tsunade ilgą laiką buvo paskendusi azartinių žaidimų glėbyje ir sakės butelyje. Visa tai ji darė ne iš nuobodulio, o tam, kad nors trumpam pamiršti savo niūrią praeitį. Brolio ir mylimojo praradimas šią veikėją
tiesiog palaužė. Ji tikriausiai taip ir būtų niekingai nugyvenusi savo gyvenimą... Bet pasirodė Narutas ir ją pažadino iš stagnacijos. Tsunade kitų buvo vadinama nevykėle(arba kvaiša), nes pastoviai pralaimėdavo lošiant azartinius žaidimus. Tačiau po transformacijos, kurią iššaukė Naruto, Tsunade ryžtasi tapti 5-ąją Konohos kaimelio valdytoja(hokagė). Reikia pripažinti, ji buvo puiki ir ryžtinga lyderė. Ši personažė pasižymi antžmogiška jėga. Realiai Tsunadai yra apie 60 metų. Tačiau dėl savo technikų ji gali atrodyti kaip paauglė. Už savo charizmą, grožį, medicinos žinias - Tsusande mano sąraše užima GARBINGĄJĄ 4 VIETĄ(fanfaros, fejerverkai ir audringi plojimai!). :)

5. Sai


Tebūnie penktojoje vietoje būna Sajus. Iš karto pasakysiu, kad mane erzina jo apranga ir ta neuždengta bamba. Tiesiog atrodo juokingai. Nesuprantu, kokia nauda iš to, kad pilvas neuždengtas? Ypač nindzei. Ai, na, gal ventiliacija?.. Na, o kiti Sajaus išvaizdos bruožai priduoda šiam personažui savitumo. Kaip jau supratote, Naruto anime veikėjai patyria tam tikras transformacijas. Sajus nėra išimtis. Man patiko jo praeities istorija. Tam, kad taptų ANBU organizacijos nariu, Sajus turėjo išjungti savo emocijas ir tapti bejausmiu žudiku. Ilgą laiką jis buvo tiesiog karys, kuri sunku pavadinti žmogumi... Tačiau tapęs Naruto ir Sakurus komandos dalimi, jis susigrąžina emocijas. Sajus mokosi bendrauti su žmonėmis iš knygų. Šiam personažui buvo sunku suprasti žmones, nes pasirodo, kad realiame gyvenime įgytos žinios būna vertingesnės už teorinius dalykus. Sajus man patiko dėl kovos technikos. Jis yra dailininkas ir savo talentą sėkmingai naudoja kovose su priešais. Tiesiog nupiešia žvėrį ir jį atgaivina. Nuostabu, tiesa?

3 komentarai:

  1. puikus topas :D jei man reikėtų jį paruošti, tai Sakura ir Tsunade jame tikrai atsidurtų :D dėl Sakuros heitinimo aš irgi nesuprantu. Taip, būdama vaikas ji buvo bailesnė nei jos klasiokai berniukai, ir manau, jog tai natūralu. Tačiau ji tikrai nebuvo našta, ko nepasakyčiau apie Saskę :D O paskui, kai ji tapo ninde medike.. iš viso fantastika :D gėda heiteriams, gė-da :D

    AtsakytiPanaikinti